Produkcija

Šildymas

Šildymas yra ypač svarbus šaltuoju metų laiku, kai temperatūra nukrenta gerokai žemiau nulio. Tada norime jaukiai ir šiltai būti namuose arba savo darbovietėje. Patalpoms šildyti yra skirti elektriniai šildytuvai ir įvairūs kiti šildymo sprendimai, pavyzdžiui, infraraudonųjų spindulių šildytuvai. Buitiniai kompaktiški šildytuvai tolygiai paskirsto šilumą patalpoje ir tokiu būdu apšildo Jūsų namus ar bet kurią kitą patalpą. Šildytuvai ir šildymo rėžimas gali būti lengvai reguliuojami pačio žmogaus. Visi šildytuvai yra patogūs ir saugūs naudoti kasdien. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai leidžia apšildyti tik tam tikrą plotą (koncentruotas šildymas), tačiau jie – lengvai transportuojami (mobilūs). Tai – vienas iš pigiausių šildymo būdų. Šildymo kabeliai ir kilimėliai yra labai populiarus šildymo būdas, išsprendžiantis daug inžinerinių užduočių.
Atsižvelgdami į kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus, mūsų parduotuvės konsultantai padeda išsirinkti tinkamiausias prekes, kurių konkurencinga kaina leis dar ir sutaupyti. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti visas norimas prekes net neišėję iš namų. Visas užsakytas prekes pristatome klientų nurodytu adresu.
Internetu užsakyti šildytuvai yra pristatomi Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Utenoje ir Šiauliuose. Taip pat kviečiame apsilankyti lokalioje „Viltesa“ parduotuvėje Vilniuje. 
Elektros prekių ar įrenginių didmena ir mažmena bei produkcijos užsakymas telefonu arba internetu šiais kontaktais: tel. (+370) 5 2653835; mob. (+370) 65027225 arba el. paštu info@viltesa.lt.
UAB „Viltesa“ - tai ilgametę darbo patirtį turinti įmonė, kurios siūlomas šildymas ir tam reikalingos priemonės tiekiamos tik iš patikimų gamintojų. Įmonės asortimentas: kabeliai, vamzdžiai, laidai, paskirstymo dėžės, jungikliai, kištukiniai lizdai (rozetės), aukštos kokybės elektros įranga – šviestuvai, lempos, moduliniai ir komutaciniai aparatai, elektriniai ir šildymo įrengimai ir kt. siūlomi patrauklia kaina. Bendrovė jau ne vienerius metus sėkmingai bendradarbiauja su daugeliu Vakarų bei Rytų statybos, elektros montavimo, architektų ar projektuotojų kompanijomis. Orientuodamasi į patikimus tiekėjus, lanksčią kainų politiką bei kliento aptarnavimo kokybę, bendrovė „Viltesa“ elektros prekes bei įrangą parduoda didmena ir mažmena. Produkciją galima įsigyti internetu arba atvykus į parduotuvę Vilniuje (Savanorių pr. 124). Užsakymus vykdome visoje Lietuvoje (Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Utenoje, Šiauliuose ir kt.).

Ventiliatorius šilumos FERAX 3.3kW 1faz. (kaloriferis)

Šildymo kabelis CTAV-18

Šildymo kabelis CTAV-10

Šildymo kabelis DTIP-18

Ifraraudonųjų spindulių šildytuvas WP2000 2kW

GTe2 su pajungimo laidu

Šildymo kabelis FSLE

Šildymo kilimėlis CTAE

Džiovintuvas rankų Vėjalis-6

Šldytuvas CVS 501 500W sieninis

Šildytuvas EPH BM 07P 750W sieninis IP21

Tenas vandens šildymui