Elektros lemputės

Elektros lemputė – tai prekė, kurią per gyvenimą tenka pirkti bene kiekvienam, todėl svarbu žinoti, kokį pasirinkimą turite. Ryškiai šviečiančios ir intensyvios palengvins darbą prie rašomojo stalo, o tarnaujančios ne vieną dešimtį – leis atsikvėpti ir džiaugtis prekės kokybe.inkamai ir pankankamai apšviestos gatvės, kiemo teritorija ar kita erdvė suteikia saugumo jausmą, kuris ypač reikalingas tamsiu paros metu. Efektyviai apšviestoje erdvėje bene kiekvienas iš mūsų jaučiamės užtikrintai, todėl svarbu pasirūpinti kokybišku apšvietimu. Prožektoriai LED – puikus pasirinkimas, norintiems apsaugoti ne tik save, bet ir savo aplinkinius bei turtą.

Lempučių tipai

Pagrindiniai lempučių tipai yra keturi: kaitrinės, halogeninės, liuminescencinės bei šviesos diodų (LED). Kaitrinėse lemputėse įkaitęs volframo siūlelis skleidžia šviesą. Tai – intensyvaus veikimo, labai pigus apšvietimo sprendimas. Halogeninių lempučių veikimo principas panašus kaip kaitrinių, tik jos sunaudoja mažiau elektros energijos. Jos tinka vietoms, kuriose reikia ryškaus apšvietimo, t. y. biurams ar kitoms darbo vietoms.

elektros lemputės elektros lemputė led lemputės Vilniuje elektros lemputės Vilniuje LED elektros lemputė

Liuminescencinės lemputės įsukamos vietose, kuriose nebūtinas pilnas ryškumas iš karto, pavyzdžiui, miegamajame. Tai – taupios lemputės, tarnaujančios kelis kartus ilgiau nei išvardintos anksčiau. Tačiau yra dar taupesnis bei ilgaamžiškesnis variantas – LED lemputė. Aukšta kaina atsiperka visišku saugumu, maždaug 90 procentų mažesniu energijos sunaudojimu ir 25 kartus ilgesniu tarnavimo laiku nei kaitrinė. Be to, jos lengvai pritaikomos prie interjero, kadangi rinktis galima iš kelių formų – įprastos, pailgos bei suklijuotos į juostą.

UAB Viltesa platų lempų ir elektros lempučių pasirinkimą:

Kad ir kokį sprendimą priimsite rinkdamiesi lemputę, įmonė užtikrins aukštą prekės kokybę, o dažnai siūloma elektros lemputės akcija neleis jūsų piniginėje švilpauti vėjams. UAB „Viltesa“ komanda visada pasiruošusi atsakyti į klientų klausimus bei padėti išsirinkti akims ir piniginei palankią prekę. Įsigyti lemputes niekad nebuvo taip patogu – mėgaukitės šviesesniu, jaukesniu gyvenimu!